Poznajmy się!

Stołeczne Targi Rzemiosła
10-11 grudnia 2022 r.

✅ stoisko już od 500 zł
✅ energia elektryczna w cenie
✅ dodatkowe wyposażenie w cenie
✅ darmowy parking dla wystawców

Poznajmy się!

Dlaczego warto pokazać swoją markę podczas Stołecznych Targów Rzemiosła?

Ponad 8 lat doświadczenia w organizacji wydarzeń

Już od 8 lat z powodzeniem i sukcesami tworzymy Warszawski Festiwal Piwa – jeden z najważniejszych festiwali rzemieślniczych w tej części Europy, wydarzenie istnieje od 2014 roku, organizujemy dwie edycje rocznie. Na każdą przychodzi 12-20 tys. gości!
Od lat świetnie współpracujemy ze Stadionem Legii i jesteśmy znani w europejskim środowisku jako dobrzy organizatorzy.
Współpracujemy z mediami, agencjami reklamowymi i dziennikarzami.
Od 2 lat prowadzimy konsumenckie Stowarzyszenie na rzecz Polskiego Kunsztu Rzemieślniczego Wolny Kraft.
Udało nam się wykreować jedną z najlepszych tego typu imprez na świecie. Tworzymy radosny, imprezowy klimat dzięki temu, że do współpracy zapraszamy tylko rzemieślników.

NASZA MISJA

1.
Stworzymy przestrzeń, w której autentyczni, pełni pasji rzemieślnicy, fachowcy będą prezentować swoje wysokiej jakości, różnorodne produkty.

Brakuje nam w Stolicy targów, gdzie swoje produkty mogliby zaprezentować nowocześni (i ci bardziej tradycyjni) rzemieślnicy. Są to ludzie, którzy przygotowują swoje produkty tak, jak my festiwal. Najważniejsza jest dla nich jakość, a tworzenie traktują jako proces, w którym ich doświadczenie i osobowość przenika się z charakterem rzeczy, które tworzą.

2.
Stołeczne Targi rzemiosła mają być wydarzeniem wyjątkowym, świętem rzeczy niezwykłych, wyróżniających się historią i charakterem.

Słowo „rzemiosło” rozumiemy szeroko, również jako dobre jedzenie i trunki. Zadbamy o luźną atmosferę podczas wydarzenia, selekcję i wysoką różnorodność wystawców, którzy zaprezentują swoje wyroby w komfortowej przestrzeni Strefy VIP Stadionu Legii Warszawa.

3.
Nie skupiamy się na klasie najbogatszych warszawieków, otwieramy się na WSZYSTKICH, którzy cenią sobie rzeczy wyjątkowe, niemasowe.

Chcemy stworzyć dobrą przestrzeń dla wszystkich, którzy cenią sobie niezwykłe przedmioty z historią, albo szukają dobrych prezentów na święta. Chcemy połączyć klimat przytulnego pubu z profesjonalnymi targami. Obok stoisk z alkoholem pojawią się artyści, rzemieślnicy i kucharze. Powtórzymy jedne z najlepszych elementów Warszawskiego Festiwalu Piwa i dodamy wiele nowych.

Na Stołecznych Targach Rzemiosła pojawią się:

najlepsze polskie foodtrucki
rękodzieło
strefa warsztatowa (m.in. „stwórz własny prezent”, degustacje)
browary rzemieślnicze
rzemieślnicze destylarnie
rzemieślnicze cydry, wina i miody
jedzenie i przetwory wytwarzane zgodnie z ideą slow food
marki rzemieślnicze
jakościowe produkty wykonane ręcznie
artyści rzemieślnicy

Grupa docelowa Stołecznych Targów Rzemieślniczych

Wystawcy:
– producenci lokalni, autentyczni, nastawieni na jakość, pasjonaci, łączący rzemieślniczą tradycję z nowoczesnymi trendami
Goście:
– ceniący rzeczy wyjątkowe, ekskluzywne za ich historię, jakość, nietuzinkowość
– mający większą świadomość w temacie ekologii, gospodarce, lokalności
– aktywni hedoniści, którzy chcą przyjemnie spędzać czas
– osoby średnio zamożne i zamożne, które mają nadwyżkę środków finansowych. Warszawa +50, kobiety i mężczyźni w wieku od 25, pracujący w korporacjach, wolnych zawodach, wysokie wykształcenie, czytające.